Про нас

Студія ландшафтного дизайну “Nova Сад”- колектив професіоналів з фаховою освітою і глибокими знаннями основ ландшафтної архітектури, законів композиції та естетики, біології, екології рослин і т.ін.

Ми професійно  спроектуємо Ваш майбутній сад, проведемо ландшафтні роботи з його благоустрою і озеленення (мощенню доріжок і майданчиків, створенню газонів, квітників і клумб, альпінаріїв і рокаріїв, штучних водойм, при необхідності виконаємо терасування ділянки і т.ін.), проконсультуємо і здійснимо професійний догляд за cадом.

Крокуючи в ногу з модою ландшафтного дизайну, вивчаючи новинки спеціальної літератури, фантазуючи та експериментуючи, ми створюємо цікаві ландшафтні композиції не схожі одна на іншу. Завжди намагаємося досягти гармонії між стилем будинку й саду, не забуваючи при цьому, що сад, насамперед, призначений для життя родини і по духу має бути близьким господарю, а не дизайнеру. Для нас оформлення міських громадських територій – це не просто розбивка газонів і клумб, це створення ландшафтних композицій, що відображають душу і життя міста.

Наша мета – створити оригінальний ландшафтний дизайн, здатний сформувати дійсно комфортний простір.

Ми подаруємо Вам мрію!