Автоматичні системи поливу

Проектування систем авто-поливу Львів, Рівне

авто1Планування системи автополиву прямо залежить від технічних даних ділянки: співвідношення сонячних та тіньових зон, розташування будівель, джерел води та їхньої якості, перепадів висот, якості та складу ґрунту, розташування насаджень та відпочинкових зон. Система автоматичного поливу рослин на ділянці повинна передбачати як зрошення великих однорідних площ (наприклад, газонів), так і невеликих ділянок (квітників, альпінаріїв). Багато хто переходить на автополив у Львові та Рівному.  Також важливо проводити проектування системи автоматичного поливу спільно зі складанням ландшафтного проекту.

Наші послуги:

  • проектування систем автоматичного поливу;
  • монтаж систем зрошення, насосних станцій,;
  • сезонне, гарантійне та післягарантійне обслуговування;
  • реставрація та оновлення існуючих систем поливу;
  • продаж та консультація щодо вибору поливочного обладнання.

На все обладнання і змонтовані нами системи  автополиву та крапельного зрошення надається гарантія. авто2

Широкий асортимент товарів: автополиву, систем поливу. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, гнучка система знижок – це все Ви знайдете в нашій компанії. Замовити автополив Львів, Рівне Ви можете у нас на сайті, якість і швидкість виконання гарантуєм.

Монтаж систем автополиву у Львові та Рівному

авто5Роботи по монтажу системи автоматичного поливу краще розпочинати після завершення планування горизонту землі та посадки рослин, але перед вкладанням чи посівом газону. Монтажні роботи зазвичай включають в себе п’ять основних етапів:

  1. Розмітка території (визначення місць встановлення дощувачів, клапанних боксів, місця прокопки траншей під труби, встановлення блоку управління та датчику дощу).
  2. Викопка траншей та монтаж основного обладнання.
  3. Підключення систем поливу до джерел води (може здійснюватися як до загальної системи будинку, так і до спеціальної насосної станції).
  4. Встановлення контролера та датчика дощу.
  5. Запуск та налаштування системи автополиву.

 

Сервісне та сезонне обслуговування систем  автоматичного поливу

авто4Своєчасного та якісного обслуговування потребує майже кожна інженерна система, а системи автополиву також потребують сезонної консервації та весняного запуску. Адже автополив землі, газону, це корисна економія Вашого робочого часу.

На зиму трубопровід  продувається повітрям, відбувається давто3емонтаж насосної станції, якщо вона є в наявності, а також спускається вода з ємностей та здійснюється знеструмлення пристроїв керування системами автополиву. Навесні відбувається запуск систем автоматичного поливу,
проводиться перевірка фільтрів, очищення робочих частин дощувачів, перевірка трубопроводів та загальне налаштування.

Встановити автоматичні системи поливу у Львові, Рівному за найкращими цінами у професіоналів “Nova-Сад”. Якщо Ви бажаєте купити якісну систему автополиву у Львові, звертайтесь до нас.